nazaj na prvo stran

Pravila TD Radenci

Vse člane TD Radenci obveščamo, da lahko letno članarino

za leto 2013 poravnajo na občnem zboru, v Turistično informativni pisarni na avtobusni postaji Radenci ali s plačilnim nalogom, ki ste ga prejeli skupaj z vabilom na OZ.

Po sklepu občnega zbora znaša članarina za leto 2013:

5 € za člane ČI

7 € za člane za novo člansko izkaznico ČI

3 € za učence, dijake in študente ČI

5 € za učence, dijake in študente za novo člansko izkaznico ČI

9€ za člane s kartico ugodnosti KU

10€ za člane za novo kartico ugodnosti KU

2€ poštnina za lipov list

Podrobni pregled članarine najdete na naslednji povezavi

Več o kartici ugodnosti KU - najdete na naslednji povezavi, imetniki te kartice pa z doplačilom 2€ prejemajo tudi revijo Lipov list

K sodelovanju vabimo tudi nove člane, ki bi želeli aktivno delovari v društvu. Vabimo vas, da si natisnete pristopno izjavo, jo izpolnite, včlanitev pa opravite v Turistični informativni pisarni, kjer boste prejeli ob plačilu članarine tudi znamkico za tekoče leto

Redni letni občni zbor društva 2014 je bi v petek, 21. 2. 2014, ob 17.00 uri v prostorih dijaškega doma SŠGT Radenci.

Zapisnik rednega letnega občnega zbora 2014

Turistično informacijska pisarna.

V okviru zavoda za turizem in šport Radenci je odprta turistična infornacijska pisarna na avtobusni postaji v Radencih, Radgonska cesta 27.

Delovni čas: ob delavnikih od 9:00 do 16:00 in ob sobotah od 9:00 do 13:00,

Informacije: